| Tican_Cristian_1990 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi: mi de inchide telefonul singur si pot sa il pornesc la loc doar daca scot si pun la loc bateria. de ce?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-l in garantie, nu avem noi cum sa stim, dar este cert ca e o problema a telefonului care se va rezolva astfel. Nu sta cu el stricat, problema se poate agrava, iti sugerez sa-l trimiti cat mai repede.

| Fumiko a răspuns:

Du-l la reparat iti spun aia de acolo, sa-i intrebi daca nu.