| Catalinz2003 a întrebat:

am si eu o problema.
Am un laptop Asus k72jt, si aveam windows 10 pro pe el si am vrut sa imi bag windows-ul 7 in apoi si ce sa vezi totul merge bine asa, merge setup windows tot si cand ajung pe desktop dar update la drivere asa si dupa dau un restart dupa loadin windows mi sa face ecranul nergru (LCD) la laptop si nu se mai vede nimic nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta va rog eu mult...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.asus.com/Notebooks/K72JT/HelpDesk_Download/
Descarca de aici driverele din nou si reinstaleaza-le.
Windows 10 nu este inclus ca si sistem de operare functional pe laptopul tau.