| Bonotralalala a întrebat:

Am si eu o problema cu Facebook-ul. imi apare **Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later.** cum pot sa repar, ca sa imi mearga :X?

1 răspuns:
| fdhgcvnb a răspuns:

Nu poti face nimic.problema nu e la pc-ul tau,ci la reteaua facebook.o vor repara la un moment dat,asa cum spun si ei:,,ne pare rau, avem niste probleme tehnice, va rugam reveniti mai tarziu,,. asta spune mesajul pe care l-ai dat intre ghilimele.happy