| IonutMH a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul meu. Orice as face cand ascult muzica se aude cu bazait, iar sistemul daca il pun la mp3 sau telefon merge perfect.Credeti ca ar putea fi placa de sunet de vinathinking Astept pareri si opinii.Multumesc

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Posibil de la un traseu de masă. Contact imperfect la masă sau tresa de ecranaj compromisă.

| spaghetty a răspuns:

Reinstaleaza driverul audio.Si la mine era la fel si dupa ce l-am reinstalat nu sa mai auzit

| IonutMH explică (pentru spaghetty):

Driverul audio il scoate automat windowsul, eu nu am instalat nimic