| FaYeRKyLeR a întrebat:

am si eu o problema cu un stick usb de 64 GB, nu stiu din ce cauza nu imi cisteste toata memoria, imi citeste doar 500 MB, l-am formatat prin NTFS, FAT32 etc.
Dar degeaba chiar nu stiu ce are va rog mult daca ma puteti ajuta, Va multumesc mult Fundawinking

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Http://www.easeus.com/partition-manager/epm-free.html

Ai grija sa nu umbli la partitiile discurilor din calculator.

| Catabtr23 a răspuns:

Da click dreapta pe el si vezi daca la Properties e memorie RAW. Daca e, atunci nu-l mai poti folosi.