| Andrei_Stefan_1999 a întrebat:

am si eu o problema. De cand folosesc RegClean Pro imi scade memoria libera din Local Disk C. Imi poate spune cineva si mie de ce face asta si cum sa o fac sa imi creasca la loc.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Il ai configurat sa iti faca copie de siguranta zilnic sau saptamanal?
in al doilea rand iti rcomand sa renunti la regclean daca vrei sa ai un windows functional pe durata lunga.

| Nelu62 a răspuns:

Win.7 are obiceiul sa faca o copie a partitiilor pe care o poti sterge:
Clic dreapta pe C>proprietati>curatare disc>il lasi sa scaneze>in fereastra nou aparuta, clic pe "Mai multe optiuni">Clic pe curatare butonul de jos>sterge>OK>stergere fisiere.
Se poate sa isi faca si " RegClean" copii de siguranta.

| Trixy65 a răspuns:

Poti da restart la PC. Nu iti fa griji de Windows.

| GoogleUser a răspuns:

Sterge toate copiile de rezerva. La mine tot asasa intimplat. Si foliseste mai bine ccleaner.

| GaBiTzZUfan a răspuns:

Instalezi din nou windows-ul si nu mai instalezi RegClean Pro

| Andrei_Stefan_1999 explică:

De unde pot sterge copiile de rezerva.