| PirvulescuCosmin a întrebat:

Am si eu o problema. De fapt prietena mea are un telefon si anume: Samsung galaxy grand neo plus. Dar de curand a dat resetare la setariile din fabrica si telefonul a ramas blocat pe ecranul de pornire unde arata sigla: " Samsung" si de acolo nu mai porneste. Ce trebuie sa ii fac sa il reaprind!?

2 răspunsuri:
| dolceromania a răspuns:

Sal stingi al pui la incarcare si al pornesti.

| Georgeta_Munteanu_1975 a răspuns:

Salut.Am patit si eu la Tel.Trebuie sa-i las sa se incarce 100%? L-am unchi si l'am deschis si tot cu imaginea de Samsung ramane