| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Am si eu o problema in nfs world! M-i-a cazut de curand neon la o cursa si nu stiu cum lsa il folosesc? Vreo idee?

1 răspuns:
| blacklife97 a răspuns:

laughing Pacat ca nu am mai jucat world de 3 luni si nici nu il mai am in pc ca iti faceam o poza... Iti pot spune ca, cadourile le gasesti tot pe acolo pe undeva unde iti tunezi masina, mi se pare ca scrie Gif sau ceva de genul, gasesti tu oh go on la inceput si mie imi era greu tongue