| stefan2500 a întrebat:

am si eu o problema... mi-am instalat ieri bada 2.0 pe wave S7230E ( de la 1.1 la 2.0) si cand vreau sa ma conectez la Samsung kies nu mi-l mai citeste straight face inainte sa ii fac upgrade-ul nu avea nici o problema dar acum... am incercat sa il dezinstalez si sa-l reinstalez(programul Samsung kies) dar degeaba. Scrie : Unable to connect to GT-S7230E.Failed to retrieve device information. si asta chiar acum cand am rezolvat problema cu Samsung apps de pe kies? crying( dau funda si vot cine ma poate ajuta. multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Anonimity a răspuns:

Asa iti trebuie, daca iti bagi singur soft...am facut la fel cu un Samsung s5230, inainte mergea pe el youtube, iar acum nu mai merge.Bafta

| stefan2500 explică:

Da...dar uite ca acum merge perfect... si nu am facut nimic
sa reparat de la sine b-)