| Alyn17Mafiotu a întrebat:

Am si eu o problema!
Mi se misca greu netul, am crezut ca am semnalul prost la net si am chemat pe cineva care se pricepe la asa ceva si mi-a spus ca nu este de la net ci este din pc si mi-a recomandat sa reinstalez windowsul!
Si asta am facut iar dupa ce l-am reinstalat mi-a mers normal(adica se incarca rapid paginile) Asta s-a intamplat acum cateva zile!
Iar acum am patit aceeasi problema! Mi se incarcau foarte greu paginile web si l-am reinstalat windowsul si acum mi se misca normal!
Stiti cumva din ce cauza mi se intampla asta! Nu pot sa stau mereu la cateva zile sa reinstalez windowsul de fiecare data cand mi se incarca greu paginile web!
Mentionez ca am o memorie buna la pc dupa parerea mea! Nu cred ca ar fi asta o problema!
Procesor 2, 60 Ghz
Ram 2GB
Video 1024 Mb
Vreau un raspuns cat mai Urgent!
Daau FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| luma a răspuns:

Nu este de la windows.De obicei cand iti cumperi un pc are placa de retea incorporata.Viteza pe care o are netul tau acum este maximul pe care il suporta. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Alyn17Mafiotu explică (pentru luma):

Daca viteza pe care o are netul meu acum este maxim, cum pot da viteza mai mica ca sa nu mai reinstalez windowsul mereu! 1

| luma a răspuns (pentru Alyn17Mafiotu):

Nu poti sa ii schimbi viteza te sfatuiesc sa iti cumperi o alta placa de retea nu este foarte scumpa pana in 100 lei. sper ca te-am ajutat si daca mai ai probleme cu pc-ul poti sa ma intrebi.

5 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

PC vechi, la astea se întâmplă aşa.

| DenisY a răspuns:

Pune Alt Windows mai slab ca PC e mai vechi si nu poate suporta windowsul... Funda?

| luma a răspuns (pentru DenisY):

Cum am spus mai sus nu are nici o legatura cu windowsul