| ANONIMVGB a întrebat:

Am si eu o problema si va rog sa ma ajutați daca puteti, problema mea este următoarea am un modem wi-fi pe cartela din ala micuț problema este ca eu am o cartela de telekom si am extraoptiunea acea de la 969 cu internet nelimitat cu 3 euro dar când ma conectez nu îmi merge internetul, problema este de la setări? nu stiu ce setări sa fac va rog frumos sa ma ajutati, eu am bagat si de pe telefon dar nu merg.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Telekom are serviciu clienți. Apelează-l cu încredere!

| dulgherunicu a răspuns:

Daca este modemul de la Vodafone no sa mearga niciodata

| Ţîrdea_Adrian_1995 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e schimbi apn-ul. Mergi în setări si la apn scrie broadband

| ANONIMVGB explică (pentru Ţîrdea_Adrian_1995):

Deci la nume webnwalk si apn broadband? Autentificare?