| T3n a întrebat:

Am si eu o probleme, mi-am instalat mingw studio dar cand fac algoritmul nu-mi apare acel semn al exclamarii de sus, adica apare dar nu pot da pe el pentru imi aparea consola. Care ar fi problema?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai instalat si compilatorul sau doar ide ul?

| T3n explică (pentru suntserios):

Doar id-ul dar unde gasesc compilatorul straight face ca tot am cautat dar nimic

| Lavinia7386 a răspuns:

Si eu am patit la fel. Incearca sa instalezi tot pachetul, adica cu pascal si restul. Il gasesti aici: http://www.infoarena.ro/schimbare-borland/pachet
Bafta

| T3n explică (pentru Lavinia7386):

Tot nu merge straight face