| NuStiuNimic a întrebat:

: am si eu o rugaminte la voi si o intrebare
Exista trade hack pentru metin2.ro ?
Si daca exista imi puteti da un link de downloadat ( no noobs )
daca il aveti plz contactati : deniss_smecheru2007 PLZ !

3 răspunsuri:
| MrKid a răspuns:

Pe metin2 exista doar doua hack-uri keylogger si hack de lure restul nu exista nici de exp nici de trade...Ce vezi pe youtube sunt niste fake-uri care nu le poti lua de pe nici un site decat cu bani... Funda?happy

| NuStiuNimic explică (pentru MrKid):

Am fost fraierit de unu ce avea trade hack inainte nu credeam nici eu dar am vazut cu ochii mei cum am dat accept fara sa tin macar mausu pe (accept si de atunci stiu ca exista!

| MrKid a răspuns (pentru NuStiuNimic):

Ala este un hack creat de el ca asa pe net nu vei gasi nicaieri iti zic eu l-a creat el sau altcineva si creatorul il vinde pe bani...