| SuntRauDarPotFiImblanzit a întrebat:

..am si eu un card de memorie micro sd 1GB am bagat o parola pe el intr-un telefon Nokia 5200 si am uitat parola.Cum fac sa-l deblochez, l-am formatat si degeaba, am incercat sa-l bag intr-un card reader dar nu il citeste nici un calculator si nici alt telefon nu il citeste, dar nokia 5200 ala il citeste. Ce e de facut?

1 răspuns:
| fdd_7221 a răspuns:

De deblocat nu mai poti decat daca iti amintesti parola, cumparati altu 20 de lei