| Victor1996 a întrebat:

am si eu un laptop Lenovo ideapad 100, cu win 8, dar vreau sa il reformatez si sa bag windows 7, am mai incercat odata chestia asta, a mers totul bine dar cand am vrut sa ma conectez la wi-fi, surpriza nu imi arata iconita de la wi-fii imi arata ca la calculator, monitorul acela jos in dreapta. deci practic mergea doar cu cablu. As vrea sa stiu daca e din cauza ca acest model de laptop nu suporta windows 7 sau e din cauza ca poate windows-ul nu a fost bun. Multumesc

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

N-ai avut driverul si programul wi-fi instalat sau n-a fost wi-fi pornit la laptop, dar ai fost conectat cu cablu la net.

| Victor1996 explică (pentru Bula):

Pai da, dar apoi am reinstalat win 8 si nu am avut nici un fel de problema.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drivere, punct.

| IHateMath71 a răspuns:

Ai nevoie de drivere