| AleXu224 a întrebat:

Am un Cont de yahoo messenger si nu pot sa mai intru pe el asa de o data, nu am schimbat parola si nu mai merge si daca incerc sa o schimb nici acolo nu mai merge, dar contul nu este sters sau ceva si nici email alternativ nu am, ce sa fac sa recuperez parola?

4 răspunsuri:
| gabytzor97 a răspuns:

Cred ca mai inchid ei unele iduri stiu zeci de persoane care au patit asta inclusiv eu.

| AleXu224 explică (pentru gabytzor97):

sad si acum cum mai iau parola de facebook crying

| gabytzor97 a răspuns:

Si eu aveam conturi importante pe diferite jocuri si site-uri dar daca stii parola si numele la acele conturi merge