| eusuntcipi a întrebat:

Am un iPhone 6s si nu se mai vede pe ecran, ecranul este complet negru. Telefonul este funcțional, aud daca ma suna cineva, totul merge mai puțin asta. Eu nu am scăpat telefonul pe jos să zici ca s-a spart display-ul, nu e asta. De câteva zile face așa. Ieri a facut la fel, stăteam liniștit pe Instagram și dintr-o dată a apărut negru. Dar l-am inchis pentru 1 ora si și-a revenit. Făcea asa de câteva zile, când îl deschideam se vedea logo-ul Apple, iar după ce apare apare a ecranul de deblocare, efectiv se face negru. Acum nu mai apare nici logo-ul cand il deschid. Știe cineva ce poate sa aibă?

2 răspunsuri:
| Lovelypeaches100 a răspuns:

Din pacate iphonurile si cam orice alt telefon nu mai prea functioneaza dupa 2 ani de zile, l-ai putea duce intr-un service unde probabil iti vor cere o sumedenie de bani si nu vir rezilva nimic, sau iti poti schimba telefonul

| eusuntcipi explică (pentru Lovelypeaches100):

O să upradagez la ceva mai nou.