| george2431 a întrebat:

Am un laptop nou pentru care am cumparat si o pereche de casti cu microfon,problema este ca daca vreau sa folosesc microfonul de la casti, daca ma joc ceva/ascult muzica etc si vorbesc in acelasi timp cu o persoana(Pe skype etc)persoana aceea aude si jocul pe care il joc.Stiti cum se rezolva? Mai multi prieteni mi-au zis ca au problema asta.Dau funda.
P.S:Ca software audio, laptopul are Conexant(Din fabrica).

1 răspuns:
| Caosti_Costin_1993 a răspuns:

Opreste sunetul jocului, daca nu merge mergi la magazinul de unde l-ai cumparat si vei gasi o solutie.