| Nefer a întrebat:

Am un laptop si la un moment dat l-am aprins si mi-a aparut o chestie cu start up repair l-am lasat sa se repare si dupa mi-a aparut o casuta in care scria don't send si sa vad ce probleme are m-am uitat si atat. Dupa mi-a aparut o fereastra ca se va restarta si sa apas finis. Am apasat si mi s-a inchis, L-am lasat cateva minute si dupa l-am pornit si a aparut aceeasi fereastra. Ce ar trebui sa fac? Va roog repede va multumesc. Funda pentru raspunsul cel mai bun

1 răspuns:
| rezzonel a răspuns:

Probabil nu iti merge. licenta la el or nu si-a facut updaturile bine