| AlexStefan1 a întrebat:

am un mouse de gaming de buget (undeva intre 80 - 100 RON) si de ceva vreme a aparut problema double-click-ului. Cum o pot rezolva?

3 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Daca mai inca garantie trimite-l in service daca nu cauta pe Youtube rezolvari ca sunt o groaza. Bafta!

| Mihjan02 a răspuns:

Pai, am avut si eu problema asta, ideea este ca in interiorul lui, o mica bucatica de metal(fiecare buton de pe mouse are acea chestiutiua) s-a indoit, si cand apesti odata, se apasa de mai multe ori din cauza aceasta! FUNDA?

| AlexStefan1 explică (pentru Mihjan02):

Deci trebuie sa ii scot carcasa de plastic si sa repar bucatica aia de metal?