| AlexIonete a întrebat:

am un notebook Asus mai vechi, si vreau sa ii reinstalez windowsul. am pus pe un stick un xp sp3, dar dupa ce se initializeaza instalarea (dupa ce apas f8) imi spune ceva de genul : this isnt a version or a previous version of windows NT. the intall could not continue. press f3 to quit. Ce pot sa fac? da funta!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Foloseste un CD ca toata lumea.

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Vechi rau. Pune alt windows pe stick. Eu din ce am inteles acolo ai nevoie de NT? Pune un XP SP 1 32 biti, poate merge.

| TheLittleCurious a răspuns:

Foloseste un CD-ROM su DVD-ROM extern(pe usb)