| SporeBox a întrebat:

Am un pix care curenteaza de anul trecut si acum a inceput sa nu mai curenteze la fel de mult, adica anul trecut nici nu puteai sa il tii in mana si acum doar gadila si vreau sa imi spuneti cum pot sa il fac sa fie la fel.

2 răspunsuri:
| seularts a răspuns:

De ce sa il faci ca anul trecut cand poti sa il faci next level: atasezi doua cabluri si apoi cand victima e cu el in mana, pac. inserezi cablul in priza si sa vezi ce zambet larg va avea

| SporeBox explică (pentru seularts):

Si daca nu am priza sau e la vedere? Trebuie sa fie cat mai subtil.