| Alex_Christy_1996 a întrebat:

Am un prieten care cauta un program de editare foto foarte usor de folosit, doar pentru a pune rame pozelor ceva modificare vizuale, efecte, etc.
Ma puteti ajuta cu un nume de program de genu? Dar sa fie foarte usor de folosit...

Răspuns Câştigător
| XLaryyX a răspuns:

Eu folosesc photoshop si e si online daca nu vrea neaparat sa il descarce pe pc. Sper ca te'am ajutat

1 răspuns:
| Anca2999 a răspuns:

Photo Scape sau Picasa 3..altele mai usoare nu stiu laughing Eu una lucrez in Photoshop si mi se par destul de simple