| daniel11 a întrebat:

Am un router Linksys adsl2+ wireless N si nu stiu sa il configurez sa am net prin cablu la laptop si net wireless la telefon, cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Scriein browser firefox chrome sau ce ai tu la adress http://192.168.1.1 daca nu merge schimba la sfarsit.2.1 sau.10.1

stiu ca toate Linksys-urile au 192.168.1.1 si de acolo va cere parola admin admin si intri in meniu

| daniel11 explică (pentru soul2soull):

Lasa-mi id sa te intreb cum fac setarile pentru wireless te rog, platesc daca e nevoie