| Tiby04 a întrebat:

am un Samsung Galaxy S6 edge plus de vreo 3 zile, functioneaza perfect insa camera are mari probleme pana acum facea fotografii excelente dar astazi am observat ca inceput sa le faca in ceata chiar daca nu fac poza tot se vede in ceata imaginea si i-am dat un restart din fabrica crezand ca o sa se rezolve apoi a revenit la normal facand 2 3 fotografii si dupa aceeasi problema. ceata densa, ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| Nistor_Sergiu_1999 a răspuns:

Cred ca are ceva focusul, adică rămâne focusata imaginea, încearcă să apesi pe ecran poate merge cu touch focus

| Tiby04 explică (pentru Nistor_Sergiu_1999):

Am incercat toate variantele posibile.