| kupidon a întrebat:

Salut Tpu.Am un telefon Nokia E71 si vreau sa instalez facebook-ul si nu ma lasa adica se instaleaza putin(cam 80%) si dupa aceea se blocheaza telefonul si asa ramane si mai face la fel si cand vreau sa instalez jocuri. Oare de la ce o fi? m-am gandit sa il resoftez cu programul acela Nokia Pcsuite dar nu stiu cat va merge ca din cate stiu cand instalez vreun soft pe telefon trebuie sa fie si cu liceenta..Astept o parere, un sfat ceva SI DAU FUNDA!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Eu nu o sa rad. iti spun sa nu mai continui. nu o sa reusesti. cumpara ceva mai actual in cazul in care vrei sa instalezi astfel de aplicatii.