| Tuca10 a întrebat:

Am văzut niște tigari sobranie cu filtrul negru si o linie roșie, cum se numesc si cat costa un pachet?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumperi tigari la bucata si te uiti acum la pachete de tigari la 20 de lei?

| Bizon95 a răspuns:

Se numesc otrava si costa ani buni din viata

| lorena66 a răspuns:

Bună!
Nu cred că intrebarea aceasta își are locul pe TPU.
Îți recomand să nu te apuci de fumat, iar dacă deja ai făcut-o, să o lași mai moale cu asta.
Nu cred că dorești să iți dai banii pe ceva ce-ți strică sănatatea si care pur si simplu iti scurtează viața.

| Marius18w a răspuns:

Acum o lună mi-am cumpărat si eu un pachet cu filtru negru chiar arată bine si nu fumul nu este schimbat de celelalte sobrane doar aspectul.
Nu au un nume sau ceva dar stiu sigur ca pachetul a costat 20 de lei. Funda?