| EuAsaCred a întrebat:

Ar fi o problema daca muncesc in constructii dar in acelasi timp am si un ciclu de steroizi cu Danabol?
Doresc un raspuns concret...

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o problema, atata vreme cat esti constient de riscuri: marindu-ti muschii dar micsorandu-ti "barbatia", asta pe langa alte riscuri si pericole in care iti pui sanattea.
Daca muncesti in constructii, ce nevoie mai ai de steroizi?
Munca fizica intensa, iti dezvolta natural si frumos muschii, fara sa iti introduci chimicale in corp, care te-r putea lasa impotent, mai ales ca ti se reduc genitalele.
Pana la urma, tu pe cine vrei sa impresonezi?
Ca pe fetele nu vei mai reusii, dupa transa de steroizi.