| alabalaportocalala a întrebat:

are cine telefonul Nokia Asha 300? daca da cum este?

Răspuns Câştigător
| Dootzy a răspuns:

Salut! Eu am Nokia Asha dar 302, dar iti zic eu ca si 300 e super bun sora mea de 8 ani are 300 si mai umblu si eu pe el si in caz ca vrei sa iti iei, e si pretul comvenabil si in plus se gaseste pe multe culori (mai stiu imitatii de telefoane cu multe butoane de la Motorola, Samsung, Sonny Ericcson s.a.m.d) daca vrei da la imagini la google si scrie Nokia Asha 300, sau 302 orice vrei si scrie si culoarea langa sau daca ai google chrome poti selecta patratelul cu culoare dar in fine e si bun telefonul, si sper sa iti placa!

| alabalaportocalala explică (pentru Dootzy):

Da cam tarziu raspunsullaughingwinkingdeja mi-am luat un Huawei destul de bunwinkingmersi oricumwinkingai funda!

3 răspunsuri:
| FaqMember a răspuns:

Gasesti pe internet, nu are rost sa astepti un raspuns happy

| alabalaportocalala explică (pentru FaqMember):

Da mi-am dat seamastraight facemersi oricumwinking