| TPULion a întrebat:

As dori sa ma moderator de cs 1. 6 insa vreau niste siteuri care sa ma ghideze..cum sa dau topic closed...etc...cum se da warn.
Astept verdictul baieti/fete +funda!

5 răspunsuri:
| QiCKaaTc a răspuns:

TC ( Topic Closed ) se da astfel: sa zicem ca vrei sa inchizi topic-ul "X", intrii in el si intr-un colt vei avea cateva semne de: edit, tc, delete etc. Tu dai click pe ele, iar pentru warn, intrii pe profilul lui si o sa ai options cu warn. etc.

| TPULion explică:

Baga add archybot@yahoo.com

| neWtoP a răspuns:

Salut..marius220899 topic closed se da daca ai gratd pe acel site Daca ai dai asa T/C Funda; X

| neWtoP a răspuns:

Salut..marius220899 topic closed se da daca ai gratd pe acel site Daca ai dai asa T/C Funda; X http://teamtxg.forumclan.com/
si un site care da grad pe sv dar decandat baiatu care detine site e plecat in Spania vine peste 1 luna site e al meu acum