| mihainet a întrebat:

As vrea sa comand un iphone 4s de pe site-ul ebay. Produsul este din US(STATELE UNITE). Imi puteti spuyne daca fac bine ce fac? Si cam cat este transportul? Multumesc mult.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca peste catva timp, nu pot sa aproximez, vei gasi si iPhone-uri 4S second-hand si pe okazii.ro. Atunci ar trebui sa coste in jur de 1500 lei. Cum a spus si Renegate, costurile sunt foarte mari daca o sa il iei din State, deci in loc sa te complici iti recomand sa alegi Okazii