| mihainet a întrebat:

As vrea sa cumpar o statie cu boxe mixer si microfoane. Daca se poate pretul acesteia sa nu depaseasca 1600 de lei si sa includa 2 boxe pasive mixer si microfoane.
Va rog daca puteti sa imi datincateva optiuni pentru a putea face o comparatie si sa ma orientez.
Multumesc

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Uite un site foarte bun si de incredere dar sunt cam scumpi pentru ce vrei tu. poti cauta si ceva second hand http://www.soundcreation.ro/sisteme-complete-de-sonorizare-cid104_1590/