| Raducanu_Costelush_1998 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un pistol "Neletal". Si da am permis de port arma.
Care ar fi cel mai puternic pistol neletal din Romania si la ce pret? Am vazut pe internet ca cele ieftine pe la 500-1500 lei sunt jucarii de copii si mai mult de o vanataie nu pot face deci nu poti opri un agresor cu el. Ce pistol mi-ati recomanda pentru oprirea unui agresor?

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Uite cam ce poate sa faca: https://youtu.be/SxFjzGqVGEQ

Atentie: munitia este AKBC! Cu alta s-ar putea sa piarda din "stopping power".