| AnOnImuSS1 a întrebat:

Salut TPU, as vrea sa imi fac un garaj pentru masina si nu stiu cati paleti de BCA /caramida porotherm am nevoie. Specificatiile garajului sunt 3metri latime, 6metri lungime si 2.50 inaltime acoperisul il voi face in doua ape! Aceasta intrebare revine doar celor cunoscatori sau meseriasilor care au habar! Multumesc frumos!

1 răspuns:
| MihaiSpeedster a răspuns:

Hai să încercăm să o calculăm ca nemeseriașii… Stii ce dimensiune are un bloc de BCA?