| Nicknamenone02 a întrebat:

as vrea sa stiu ce parere aveți despre Liceul Economic Octav Onicescu din Botoșani, stiu ca e un liceu bun dar as vrea sa stiu mai multe despre profile (in afară de turism si alimentație) profesorii cum sunt, de obicei am media 7 la mate si 8, 9 la română as vrea sa stiu daca am şanse sa intru etc

1 răspuns:
| ChiscariSamuel1995 a răspuns:

Din cate stiu la profilul de economic se da teza la engleza.
Nu toti profesorii sunt la fel. Intri lejer ca examenul de capacitate e usor si media necesara pentru a intra la Economic nu e mare. Se merita sa mergi acolo doar daca iti place, sau ti ar place sa lucrezi ca contabil etc. Incearca totusi si Laurianul.