| shippo3313 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot schimba sume mici din valuta in lei (6 euro) la Banca Transilvania. Sau daca si casele de schimb valutar accepta sume mici. Va multumesc anticipat~

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu cum este in oras la tine dar, de obicei, casele de schimb valutar private au un curs mai bun ca la banca. Si, da. Se poate schimba pana la un Euro.

| gemeni6226 a răspuns:

La mine in oras la casele de schimb valutar se schimba sume mici pana la un euro.Eurocentii nu se schimba, dar chiar si un euro da.