| giannyblack a întrebat:

As vrea sa stiu. pentru ca mie mi se intampla si nu stiu de ce. Voua vi se intampla sa va apara in istoric la Youtube videoclipuri pe care nu le-ati vizionat?

Răspuns Câştigător
| lolec a răspuns:

Sunt doua varinate: poate ca videoclipurile de care nu stii sunt reclame pe care le ai inchis in prima secunda cand au aparaut ori le ai inchis odata cu pc-ul pentru ca erau in bara si nu le vedeai sau varinate a doua cineva iti foloseste pc-ul. funda?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu ar avea de ce sa apara videoclipuri nevizionate, in istoric. Poate ti-a accesat cineva contul de youtube, si, in lipsa ta, a vizionat acele videoclipuri.

| BiuL a răspuns:

Nu

| kar1GaNNN a răspuns:

Apar doar cele vizionate. In istoric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa utilizeze cineva Pc-ul in lipsa ta... thinking

| Thesinger1 a răspuns:

Salut!
Poate intra mama,tata, fratele, sora sau iubita ta pe youtube, sau chiar bunica!
Acum serios, istoricul este istoric.Gasesti tu "virusul" care umbla prin pc-ul sau tableta, laptop-ul tau.
Funda?