| AlexMaxWoW a întrebat:

Astept un colet din Bucuresti sa ajunga in Craiova de vreo 6 zile, de ce nu a ajuns pana acum? Ce s-a intamplat? Care este timpul maxim de asteptare pentru un colet trimis prin Posta Romana?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mult trei zile lucratoare.^ zile e prea mult, fa o reclamatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3-4 zile. Mergi si intreaba la Oficiul postal de care apartii. Acolo vine coletul.

| elena445 a răspuns:

Intreaba-l pe cel care ti l-a trimis poate a trimis gresit sau poate a uitat postasul sa-l aduca ori a intarziat timpul cred ca e de 7 zile din cate am inteles.Pa pa.

| Ancutza2000Anca a răspuns:

Cred ca nu e normal sa astepti atat, asa ca iti sugerez sa suni sau sa te interesezi la cel mai apropiat sediu de posta. Fundita?