| anonim_4396 a întrebat:

Azi am avut un examen medical si am uitat sa platesc.

Adica mi-au dat certificatul dar cred ca au zis ca am platit.
Si eu nedormit am uitat.

Chiar imi pare rau dar sincer sa fiu clinica e foarte departe de mine si cheltui cam jumatate din costul examenului pe transport ca sa ajung pana acolo.

Sa ii sun sa vedem ce putem face sau sa o las asa?

Din moment ce mi-au dat certificatul mai pot face ceva? Gen sa mi-l retraga?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei iti cere banii inainte de a-ti da certificatul. Minti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sună i sa vezi care e treaba

| cristimihailov a răspuns:

Stai linistit, din banii tai vor cumpara zaharul de la cafea.