| Dedrick a întrebat:

Azi mi-am cumparat un iphone 3G de la un service GSM.Toate bune si frumoasa pana am vrut sa sterg aplicatiile si contactele.Am dat stergere configurari & setari, sa-u facut si cand am vrut sa il pornesc imi apare sigla de la iPhone si ramane asa. Ce pot face? sad

2 răspunsuri:
| FarrellBull a răspuns:

Prostia ta ai facut-o cand ai dat stergere configurari & setari

mergi cu el la un service, preferabil de unde l-ai luat

| Paulikk112 a răspuns:

Vai...ce prostie ai facut bhaaaa du-te l un service si dupa cand vrei sa stergi aplicatiile cand vezi acolo jos comenzile rapide tine apasat p el vreo 5 secunde pana apara l aplicatii un x si incep sa tremure dai p X-ul ala si l-ai sters bftwinking.sau ca sa nu t duci l un service (dar e ce
l mai recomandat ) fa un update