| ShiftyIsXtreme a întrebat:

cand se termina semestrul asta si cand incepe semestrul 2?

Răspuns Câştigător
| Cata7hDr a răspuns:

Pe 31 ianuarie iar vacanta tine o saptamana, pana pe 7 februarie, funda? happy

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.gandul.info/......i-11125803
O seara buna:)

| alexs99 a răspuns:

Semestrul 1 se termină vinerea viitoare, pe 31 ianuarie.În perioada 1-9 februarie va fi vacanţa inter-semestrială, iar pe 10 februarie începe semestrul al 2-lea.
O zi bună.

| ISOtech a răspuns:

Pai semestrul asta se incheie pe 30 sau 31 ianuarie adica cand incepe vacanta, iar al doilea incepe pe 7 februarie. happy

| Apostolescu_Stefan_1997 a răspuns:

IN 2 SAPTAMANI VINE VACANTA happy (cu tot cu astawinking )

| RobyRey63Ro a răspuns:

Saptamana viitoare se termina, apoi o saptamana vacanta si intram dupa vacanta in semestrul II.