| Username55 a întrebat:

Care casa de pariuri online este mai bună dintre Betano si Winmasters?

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Iti recomand sa nu pariezi nimic! Sa nu iei castiguri necuvenite fara sa muncesti!

| nirocino a răspuns:

Amandoua presupun un hot si un fraier!happy

| cascadoryes a răspuns (pentru nirocino):

Daca stii sa pariezi nu esti fraier iar ei nu mai sunt hoti. daca stii ce pronosticuri sa pui si te tii tare de meciuri nu au cum sa fie hoti.Hoti sunt numai daca castigi si nu iti ofera banii, dar in general acest lucru nu se intampla, adica platesc la timp pe cei care castiga.

| Al3czG a răspuns:

Iti recomand Betano!