| ALEXXXL19 a întrebat:

care e diferența dintre Obiectivul Canon EOS 1300D + EF-S 18-55 DC III și Canon EOS 1300D + EF-S de 18-55mm DC III Value Up Kit preturile sunt diferite și magazinele online

1 răspuns:
| Mantor a răspuns:

Pai diferenta este la obiectivul cu care vine aparatul. Primul vine cu un 18-55mm adica un obiectiv cu zoom iar al doilea vine cu unu de 55mm care e fix(nu are zoom). Daca esti la inceput in invatarea fotografiei sau doar il folosesti pentru poze mai bune ca cele ale telefonului ti.l recomand pe primul, caci il poti folosi pentru mai multe lucruri. Sper ca te-am ajutat!