| BlackAngel a întrebat:

Salut TpU! Care stie cat costa un iphone 3 la abonament la cosmote? din cate am inteles eu 1000(lei vechi) pe luna abonamentu

2 răspunsuri:
| FallenB a răspuns:

Cosmote nu are iPhone 3G, respectiv 3Gs, doar iPhone 4, iar ca sa te convingi intra pe http://www.germanos.ro/ si cauta iPhone la cuvinte cheie. Dar la Orange este in jur de 400-500 Euro.

| FallenB a răspuns:

Buna, au adus la Germanos iPhone 3GS, costa 24 milioane(2399lei). Iar la abonament, probabil mult mai putin, dar cu abonament de... 20 Euro.