| AestheticPerf a întrebat:

Care sunt niste boxe foarte bune pentru muzica? Gen de studio cu fir care se conecteaza la calculator, nu bluetooth. Cu bass puternic, claritate, etc, ca sa simti acea melodie si sa iti faca pielea de gaina cand asculti un trap sau geva de genul asta, undeva intre 400-500 de lei aproximativ ar fi perfect. FUNDA!

1 răspuns:
| George192 a răspuns:

Detin si eu un set de boxe Alesis Elevate 3 si sunt multumit de ele au o calitate excelenta uite un link de unde le poti cumpara siteul este unul serios si de incredere https://www.soundstudio.ro/monitor-de-studio-alesis-elevate-3.html