| Username55 a întrebat:

Cat costa sa inlocuiesc sticla unui telefon Allview X2 Soul Lite. Mentionez ca telefonul are doar geamul spart, dar in rest display-ul functioneaza perfect.

Ofer FUNDAA!

8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

In loc sa intrebi pe aici, de ce nu itrebi pe cei de la service autorizat? Numai ei stiu care este pretul correct pentru serviciul de inlocuire +manopera!

| Username55 explică (pentru untu):

Pentru a nu "pica" la prima oferta....pentru a ma asigura ca este un pret corect, nu unul exagerat;-)

| octav005 a răspuns:

Care sticla? sticla de protectie ce se aplica pe displayul telefonului? vreo 15 roni sticla si 5 s-au 10 de montat

| Username55 explică (pentru octav005):

Sticla lui, geamul... NU vorbesc despre folia de protectie de sticla

| octav005 a răspuns (pentru Username55):

Pai vre0 200 roni cred

| Cancerigen a răspuns:

200-250 RON.

| AlexandruInu a răspuns:

Mia mult decat telefonul sau jumatate din pretul acestuia.Cauta pe net.

| Stromer_Bianca_1985 a răspuns:

Pana in 90 lei