| Fara7390 a întrebat:

Ce inseamna cand unei fate/ unui baiat i se zice ca e o bomba cu ceas?
Funda!

Răspuns Câştigător
| BabyThisIsMe a răspuns:

Ca e periculos/ periculoasa. Nu sti la ce sa te astepti de la ea, poate izbucni dintr o data.
Si 2. Ca e sexy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i imprevizibil, sau ca-i coleric (prea nervos, iritat, necontrolabil, temepramental) si poate sa explodeze din moment in moment.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Ca arata bine.

| Tyberiu2000 a răspuns:

De fapt, înseamnă că are temperamentul ușor influențabil, ceea ce rezultă în ideea că poate "exploda" oricând. În mare, înseamnă că în orice moment, dintr-un lucru banal, se poate enerva și să facă ca naiba, ceea ce îl compară cu o bombă cu ceas...

| Alexpopoviciboss a răspuns:

Gras/ă