| Username55 a întrebat:

Salut, TPU!

Ce parere aveti despre oferta programului "de la ZERO la FIT"? Credeti ca este un program care da cu adevarat rezultate?

1 răspuns:
| LifecycleX a răspuns:

Cu siguranta ar da rezultate. Nu stiu daca rezultatele dorite, dar rezultate tot vor fi. Depinde foarte mult de organism. Dar inainte sa o faci si pe asta, poti incepe tu prin a-ti selecta cateva mancaruri. Ideea e sa ai mese dese (la 2-3 ore cel mult) si scurte. Adica sa mananci putin si des. Dimineata sa alergi 2-3 km (5-6 ture de stadion) iar pe langa asta, exercitii fizice cat intra (vezi Calisthenics Workouts). Iar daca vrei sa mai reduci din body fat poti include si sedintele de cardio (30-40 min). Iar daca asa incepe sa dea roade, atunci te poti pune pe treaba serioasa. Nu de alta dar asa cresti pana la un anumit punct.