| tigru1 a întrebat:

Ce se intampla daca nu te prezinti la bac la probele scrise? ca nu prea as vrea sa ma prezint luni la romana...ca nu prea sunt pregatit, m-au pus sa scriu numarul de telefon in fisa de inscriere la bac, ce legatura are numarul de telefon?

6 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Nu o sa te sune nimeni sa te prezinti. Daca nu te duci, o sa apari pe liste absent si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti s-a zis deja ce se intampla, dar am o intrebare. Daca nu stii, de ce sa nu te duci totusi? Oricum daca nu mergi tot il pici...Stii vorba aia "ai sanse mai mari sa castigi la loto daca participi" laughing Asa si aici. Mergi acolo, aberezi un pic pe subiectele alea si iei minim 6

| ChristianKalman a răspuns:

Nu promovezi (din nou) examenul de bacalaureat. Nu au ce să îți facă. Frate, nu-i un capăt de lume bacalaureatul ăsta, du-te și scrie acolo, gramatical văd că scrii corect, de un 5 sigur faci. Mai sunt câteva zile în care citești rezumate și vezi despre ce e vorba în operele alea nenorocite. Dacă te pot ajuta cu ceva, let me know! happy Baftă!

| Kryeno a răspuns:

Salut!
Nu este indicat să nu te prezinți la vreuna dintre probele de la examen! Valorifică atât cât poți timpul pe care-l ai la dispoziție până luni și mergi acolo - măcar nota de trecere s-o iei. Caută niște eseuri și sintetizează-le, ca să-ți rămână niște idei în cap și să poți scrie ceva (ține minte, la o astfel de lucrare fiecare punct contează!). Sper că vei ține cont de sfatul meu, succes!

| JJ227 a răspuns:

Prima conditie ca sa iei BAC-ul, e sa te prezinti! Daca nu te prezinti, mai mult decat sa il pici, nu are ce sa se intample. Nr de telefon e necesar doar pentru a avea un nr de contact. Nu o sa iti faca nimeni nimic, e problema ta daca dai bac-ul sau nu. Oricum nu le pasa laughing

| VIOLETMOV a răspuns:

Eu zic sa inveti si sa te prezinti! Este important daca vrei sa ai un viitor!