| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU!
Cine este de acord ca site-ul TPU sa aiba din nou chat cum a avut inainte? Prin acest intermediu rog adminii sa se gandeasca sa faca din nou chat-ul TPU!
Multumesc aniticipat!

7 răspunsuri:
| mimimumu a răspuns:

A avut chat?!
Eu nu stiu, am descoperit site-ul in 2016

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adminele sunt la mare."La mare, la soare, fetitele sunt goaaale ". Revenind, nu imi pasa de chat. Cu cine tin legatura, o fac prin mesaje sau skype, nu imi trebuie altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu, eu sunt pro chat!
Eu te susțin, omule!
HaaaiRomânia!
Mulțumesc și eu...

| 1231242 a răspuns (pentru mimimumu):

Da,a avut!

| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......ti-va-rog/

Nu consider ca e o idee buna si asa conversati e un chat de fapt, plus ca un chat trebuie non stop moderat, plus ca exista mesaje, felicitari, nu vad rostul unui chat pe TPU si o noua categorie matrimoniale, ar fi plin de anunturi acolo

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca a fost scos inseamna ca nu era bun de nimic.

| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare ceve necesar. Chat sunt destule pe alte site-uri. Daca te intereseaza un anume utilizator ii dai mesaj si-i ceri datele de contact si aia e.